Nasze konto na Allegro

Producenci

Kanał RSS

Nie dodano kanału RSS

KLASY PRODUKTÓW

Opis klas produktów

Opis klas charakteryzujących produkty w sklepie D-Market.

KLASA A 

Produkty oznaczone etykietą "KLASA A" to produkty fabrycznie nowe, oryginalnie zapakowane, pozbawione skaz,  sprawne, gotowe do użycia, posiadające gwarancję sklepu D-Market.

KLASA B

Produkty oznaczone etykietą "KLASA B" są produktami poekspozycyjnymi. Jest to towar nowy, sprawny, gotowy do użycia, posiadający gwarancję sklepu D-Market. Ze względu na charakter pochodzenia może posiadać drobne zarysowania lub obtarcia, nie mające wpływu na pracę urządzenia. Produkty mogą być pakowane w opakowanie zastępcze. Dokładny opis ewentualnych skaz znajduje się w karcie produktu. 

KLASA C

Produkty oznaczone etykietą "KLASA C"  to produkty sprawne, gotowe do użycia, posiadające gwarancję sklepu D-Market. Mogą posiadać zarysowania, drobne uszkodzenia powstałe w transporcie (np. małe pęknięcia, zadrapania, itd), nie mające wpływu na pracę urządzenia. Dokładny opis ewentualnych uszkodzeń znajduje się w każdej karcie produktu tuż pod opisem. Towary w "KLASA C" mogą być używane lub nowe. Produkty mogą być pakowane w opakowanie zastępcze. Najczęściej są to produkty poprezentacyjne i 14-dniowe zwroty klienckie. 

KLASY - pytania i odpowiedzi

1.   Co to jest klasa produktu?

Klasa produktu pozwala lepiej scharakteryzować dany towar i przypisać mu zestaw z góry określonych cech. W sklepie D-Market istnieje możliwość zakupu tego samego produktu w trzech różnych klasach. Towar nowy, poekspozycyjny lub poprezentacyjny. Ceny produktów są uzależnione od klasy do której przynależą. W Klasie A ceny są stosunkowo najwyższe, natomiast najniższymi cenami charakteryzuje się Klasa C. Dokonując zakupu produktu w Klasie C można zaoszczędzić do 80%.

2.   Czy oferujemy tylko sprawne produkty?

Tak. Wszystkie produkty oferowane przez sklep D-Market bez względu na klasę do której przynależą są sprawne technicznie i gotowe do pracy. Każdy towar przed wysyłką jest dokładnie testowany i sprawdzany, dlatego gwarantujemy że produkt, który trafi do Państwa będzie spełniał oczekiwania. Wszystkie informacje znajdują się w opisie produktu. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego (0661753877) lub mailowego (kontakt@d-market.pl). Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odpowiedzieć na każde Państwa pytanie.

3.   Czy produkty są kompletne?

Tak. Wszystkie produkty posiadają w zestawie wszelkie niezbędne części do prawidłowej pracy. Zawartość każdego zestawu jest podawana w opisie produktu. 

4.   Czy są to produkty  używane?

Klasa A zawiera wyłącznie produkty nowe, które nie były używane. Produkty w Klasie B pochodzą najczęśćiej z ekspozycji sklepowych. Ze względu na charakter pochodzenia mogą posiadać drobne zarysowania lub obtarcia. Towary oferowane w Klasie C mogły służyć do różnego rodzaju prezentacji lub krótkiego użytku (14-dniowe zwroty), dlatego mogą nosić ślady użytkowania. Należy pamiętać, ze zawsze są to w 100% sprawne technicznie produkty. Informacja o stanie podawana jest w opisie każdego produktu.

5.   Czy oferowane przez sklep produkty nadają się na prezent?

Tak. Jednakże na prezent zalecamy wybierać produkty w Klasie A, ponieważ są to produkty nowe, kompletne i w oryginalnych opakowaniach. Jeżeli jednak chcą Państwo zaoszczędzić i wybrać produkt z Klasy B lub C, to zalecamy kontak z naszym sklepem. Postaramy się doradzić i rozwiać wszelkie wątpliwości, aby dokonali Państwo najlepszego wyboru.